БУДУВАТИ КИЇВСЬКУ ОБХІДНУ ДОРОГУ УКРАВТОДОРУ ДОПОМАГАТИМЕ ОДНА З НАЙБІЛЬШИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ США

Источник:  kyiv.media  /  12:17, 31 Мая 2021

Про це повідомили на офіційному сайті Укравтодору

Укравтодор співпрацюватиме з компанією Bechtel Overseas Corporation.

Про це повідомили на офіційному сайті Укравтодору.

На сайті зазначили, що Укравтодор та компанія Bechtel Overseas Corporation підписали меморандум щодо співпраці в межах реалізації Проекту будівництва обхідної дороги навколо Києва (КОД).

До слова, Київська обхідна дорога – це мегапроект Укравтодору, що передбачає спорудження напівкільця загальною протяжністю близько 150 км. Це має допомогти вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднати ключові автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Далі – об’єднати автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари.

У п’ятницю, 28 травня, Державне агентство автомобільних доріг України та компанія Bechtel Overseas Corporation підписали між собою Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в напрямку реалізації цього проекту.

Цікаво, що з кінця 2020 року Укравтодор розпочав розробку проектної документації, включно із землевідведенням, для таких ділянок проходження КОД:

  • перша ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км;
  • друга ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;
  • третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км;
  • четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;
  • п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.

За даними Укравтодору, наразі три ділянки вже проектуються, а ще по одній – тривають тендерні процедури.

«Київська обхідна дорога є одним із ключових об’єктів президентської Програми «Велике будівництво», адже її будівництво дозволить розв’язати наболілі транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення. Спільна робота Укравтодору та одного з лідерів інфраструктурних проектів у світі дозволить знайти оптимальні технічні та фінансові рішення для втілення проекту. Зараз ми бачимо, що український дорожній ринок виходить на світовий рівень. У нас складні масштабні проекти, нам довіряють міжнародні партнери. Реформи, прозорі ефективні рішення, нові топ-гравці – все це свідчить про те, що ми рухаємось у правильному напрямі» – наголосив Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Нагадаємо, Bechtel Overseas Corporation – світовий лідер із питань інжинірингу, закупівель та будівництва. 22 роки поспіль компанія посідає перше місце в рейтингу Engineering News та входить до списку 400 найбільших підрядників США.

Корпорація була заснована в 1898 році та наразі є найбільшою будівельною компанією в США із проектами в 160 країнах на 7 континентах. Зокрема Bechtel спеціалізується на інфраструктурі, ядерній, безпековій та екологічній галузях, оперує на ринку нафти, металургії, газу та хімікатів. Компанія також надає послуги на всіх етапах від планування та інвестицій і до запуску та експлуатації.

Наверх