Богомолець геть: чому голова Комітету ВР із питань охорони здоров’я має піти у відставку?

Источник:  uainfo.org  /  14:15, 5 Апреля 2018

Ось лише кілька причин для того, щоб підтримати цю пропозицію

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я на чолі з депутаткою БПП Ольгою Богомолець висловив недовіру в. о. міністра Уляні Супрун і вимагає від Кабміну її звільнення. Причина – "гостра суспільна напруга", яка нібито виникла через діяльність Супрун.

Пропоную громадянам України у відповідь висловити недовіру Богомолець і вимагати її відставки із посади голови парламентського комітету, бо її діяльність викликає гостру суспільну напругу. Ось лише кілька причин для того, щоб підтримати цю пропозицію:

1) Всупереч своїм прямим обов'язкам голови комітету ВР Богомолець усіляко намагалася зірвати голосування за ключові законопроекти, необхідні для старту медичної реформи, одночасно не надаючи жодного альтернативного плану реформ. У результаті старт реформи було відкладено на півроку.

 

2) Фантасмагоричні геббельсівські масштаби брехні, яку постійно поширює Богомолець. Тут і легендарний фейковий список цін на платні послуги в лікарнях, і чорна спекуляція терміном "геноцид", і підтримка істерик Тодурова, і крики про те, що головним завдання міністерства є стимуляція лікарів виїздити за кордон. Цей рівень брехні є негідним голови комітету Верховної ради і підриває довіру до всього парламенту.

3) У боротьбі із Супрун Богомолець злилася в популістському екстазі з одіозними ригами. Ініціаторами постанови про недовіру в. о. міністра стали представники "Опозиційного блоку" Ігор Шурма й Олександр Вілкул, головним рушієм її прийняття – сама Ольга Богомолець. Назвати це ганьбою після подій Революції гідності – означає нічого не сказати.

4) Нарешті, якщо вивчити публічну сторінку Богомолець і її блоги в ЗМІ, складається враження, що вона взагалі нічим не займається, крім істеричної критики команди міністерства й загадкової "влади". Частиною якою вона, як членкиня правлячої коаліції, є сама. Все це змушує констатувати її очевидну щонайменше професійну непридатність як голови комітету ВР. Спроби неодноразово звинуватити в усьому абстрактну "владу" так, ніби вона сама не є її частиною (не секундочку, головою комітету ВР!), викликають питання щодо психічної стабільності пані Ольги.

 

Все це – неповна картина тієї катастрофи, якою стало для української охорони здоров'я робота Богомолець на посаді голови профільного комітету парламенту. На моє переконання, публічний вотум недовіри і вимога відставки від громадян – це найменше, що потрібно зробити в даній ситуації. Допис Богомолець про недовіру Супрун на даний момент зібрав 700 репостів. Подивимося, скільки збереться охочих підтримати вотум недовіри і відставку Богомолець – #БогомолецьГеть.

Іван ПРИМАЧЕНКО

Наверх