Біля шкіл на Донеччині встановили велопарковки

Джерело:  shotam.info  /  10:54, 11 Липня 2019

Все це в рамках проекту ЮНІСЕФ «Безпечна школа, дружня до дитини»

Школярам у селах Донеччини буде де залишити свій велосипед. Велопарковку вже встановили в опорній школі Іллінівської громади. Все це в рамках проекту ЮНІСЕФ «Безпечна школа, дружня до дитини». Про це повідомляє сайт svoi.city.

Діти з сусідніх сіл і раніше добиралися до Іллінівки своїм ходом, хоча на території громади їздить шкільний автобус. Учнів, що не проміняють велосипед на автобус, в школі майже півсотні, ще є такі вчителі. Їм усім доводилося кидати велосипеди в шкільному дворі, де за ними доглядали співробітники навчального закладу.

З нового навчального року велосипеди будуть перебувати в спеціально обладнаному місці. В рамках проекту для школи зробили велопарковку на 49 місць.

Таку ж велопарковку, але на сто місць, встановили в Билбасівській опорній школі в Слов’янському районі Донецької області.

Ще в рамках проекту ЮНІСЕФ в Іллінівці до початку навчального року зроблять тротуарну доріжку, що веде до школи, а на проїжджій частині встановлять «лежачого поліцейського».

Між іншим, в Іллінівській громаді проходять велопробіги, в яких беруть участь школярі, вчителі та інші місцеві жителі. А значить, нова велопарковка не буде пустувати.

Вгору