Б'ють по шийних хребцях і підключають струм до геніталій - як рашисти катують полонених у Мелітополі (фото)

Джерело:  ria-m.tv  /  10:46, 31 Травня 2023

Алгоритм дій для родин зниклих безвісти

У Мелітополі російські фашисти організували по місту близько десяти катівень. Щотижня оновлюються списки тих, хто потрапив у полон.

Серед зниклих мелітополець Ігор Геннадійович Гаранін 1987 року народження. Він зник понад місяця. Близькі не знають місце його утримання, чи живий він і не виключають, що хлопця могли етапувати до Росії.

У Василівці в тортурах беруть участь кадирівці.

Також 12 травня виїхала з дому на автомобілі Reno Kengo номер 7686 і безвісти зникла Пономаренко Ольга Миколаївна 18.05.92 року народження.

У Василівці в тортурах беруть участь кадирівці. 2

Дівчина останнім часом займалася перевезеннями. Виїхала вранці нібито чи то в Кирилівку, чи то в Генічеськ і відтоді рідні її не бачили. Звернення до псевдо-поліції результатів не дали.

- Зі слів тих, хто побував у полоні: б'ють металопластиковими трубами по шийних хребцях, по колінних суглобах, по п'ятах, під'єднують струм до статевих органів, жінок гвалтують, - повідомляють у редакцію.

Є також інформація, що допитують затриманих у будівлі колишнього 24 училища по бульвару 30-річчя Перемоги, де окупанти облаштували свою комендатуру - відділ ДСБ. У підвалі людей катують струмом. Далі після цієї "процедури" ведуть на допит у кабінети.

У Василівці в тортурах беруть участь кадирівці.

У Мелітополі неодноразово фіксували випадки доведення до суїциду тортурами.

Алгоритм дій для родин зниклих безвісти

Родини зниклих безвісти часто не знають, як діяти та до яких органів звертатися з питань, які їх хвилюють. Ті, хто втратив зв’язок із рідними, повинні пройти певний алгоритм дій.

Нагадуємо, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти:

  • 0 800 339 247.

Повідомити про зниклих також можна особисто Уповноваженому за телефоном:

  • (099) 792-01-26.

У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер:

  • (095) 896-04-21.

Збір даних щодо зниклих та викрадених цивільних осіб у м.Мелітополь та Мелітопольському районі за телефоном: +380980636147 / @Call_centre_vykradeni

Вгору