БЕЗДОМНИЙ СОБАКА ІЗ ЗАПОРІЖЖЯ З’ЯВИВСЯ НА СТОРІНКАХ АМЕРИКАНСЬКОГО ГЛЯНЦЮ (ВІДЕО)

Джерело:  useti.org.ua  /  13:17, 18 Вересня 2023

Тепер дівчинці дали ім’я Джія і вона знімається для модного журналу Vogue. Зокрема, Джія взяла участь у фотосесії моделей із мандрівними собаками, взятими з притулку

Вона стала моделлю у Нью-Йорку.

Бездомний собака із Запорізької області, якого у 2018 році отруїли догхантери, переїхав до США і став моделлю для відомого журналу Vogue, передає Країна .

Так, у 2018 році зоозахисники знайшли напівмертву тварину зі слідами отруєння у місті Вільнянськ Запорізької області. За словами зоозахисниці Інни Позднякової, врятувати тварину вдалося дивом. Активісти вилікували та виходили собаку, після чого змогли знайти їй господиню на іншій півкулі – у Нью-Йорку. Все завдяки активності американських зоозахисників, які помітили публікацію про тварину у соцмережах.

Для переправки їй зробили паспорт і посадили на літак, а вже в аеропорту колишню дворнягу зустрічала нова господиня, яка мешкає в елітному районі Манхеттен. Тепер дівчинці дали ім’я Джія і вона знімається для модного журналу Vogue. Зокрема, Джія взяла участь у фотосесії моделей із мандрівними собаками, взятими із притулку.

Бездомний собака із Запоріжжя з'явився на сторінках американського глянцюБездомний собака із Запоріжжя з'явився на сторінках американського глянцю

Вгору