«Без нашої участі їм важко жити»: як волонтерка рятує життя безпритульних тварин на Донеччині

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:30, 9 Квітня 2024

Волонтерка Ольга Зайцева займається евакуацією людей і тварин із зони бойових дій. А майже рік тому жінка створила проєкт для підтримки чотирилапих на честь загиблого волонтера Кріса Перрі

Нині жінка працює на Сватівському та Бахмутському відтинку. З прифронтових зон вивозить за потреби й людей. Нещодавно Ольга Зайцева побувала на евакуації тварин в Святогірську на Донеччині.

«Святогірськ на 80% зруйнований, побитий. Тут досі залишилися надписи «Живуть люди, розповідає волонтерка.

Майже рік тому Ольга створила проєкт «Аnimalsparry», він присвячений волонтеру з Британії Крісу Перрі, який загинув у січні 2023 року, рятуючи життя людей у гарячих точках. Саме з ним працювала й Ольга Зайцева.

«Займаючи евакуацією разом з Крісом, ми рятували не тільки людей, а й безліч тварин, які опинилися на передовій. Любов до тварин надихнула мене, тому я створила проєкт пам’яті Кріса. Він направлений на допомогу безпритульним тваринам, на підбудову притулків, на необхідну медичну допомогу в рамках нових притулків на Донбасі та Харківській області»,

Нині проєкт працює, а волонтерка Ольга продовжує рятувати тварин. Зараз у них відкритий збір на допомогу притулку у Мирнограді, в який нещодавно поцілили окупанти.

«Чотирилапим нашим друзям потрібна допомога, адже без нашої участі їм важко жити. Найважливіша допомога — це турбота. Давайте разом зробимо мрію Кріса», — пише Ольга.

Допомогти можна долучившись до збору коштів:

https://send.monobank.ua/jar/65ALxoGnyG5375411207980389 UAHPayPal USD:animalsparry@gmail.com

https://t.me/OlhaZaitsevaElefond/692

https://t.me/OlhaZaitsevaElefond/693

https://www.instagram.com/animalsparry/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3844579d-cc98-41d0-b742-771caf5d4152

Фото: Іnstagram animalsparry

Кріс Перрі та Ольга Зайцева/ Фото: Іnstagram animalsparry

Фото: Іnstagram animalsparry

Вгору