«Бахмутська відьма»: жінка-командирка керує батареєю мінометників й бореться з окупантами на Донбасі

Джерело:  vchasnoua.com  /  10:23, 20 Квітня 2024

Донеччанка Ольга Бігарь на позивний «Бахмутська Відьма» нині боронить Донеччину від російських окупантів. До війни мала юридичну фірму, нині - командирка мінометної батареї 204 батальйону ТрО

У лавах ЗСУ нині служить близько 43 тис. жінок, які пліч-о-пліч стоять на обороні країни з чоловіками. Одна із таких військових — Ольга Бігарь на позивний «Бахмутська Відьма». До війни — успішна юристка з двома вищими освітами. Нині - командирка мінометної батареї 204 батальйону ТрО, інформує Голос Америки.

Ольга родом з Донеччини. До Києва переїхала у 2014 році після того, як проросійські сепаратисти за підтримки кремля розпочали бойові дії на Донбасі.

Вже в столиці жінка відкрила власну юридичну фірму. А згодом вступила до аспірантури. Повномасштабне вторгнення застало її за написанням дисертації. До лав ЗСУ Ольга приєдналася 25 лютого 2022 року, де й понині боронить Україну від окупанта. А вдома на неї чекає 7-річний син.

«Він знає, чим я займаюся, він мене підтримує морально й пишається тим, що я роблю», — каже Ольга.

З початку повномасштабного вторгнення жінка брала участь у звільненні Київщини в лавах ТрО. Вже тоді командування помітило її лідерські якості. Згодом Ольгу підвищили до командира роти. У 2022-му жінка перейшла до артилеристів де тепер захищає Донбас, як командувачка мінометної батареї.

«Я знайшла тут свою ідеальну команду, з якою ми змогли побудувати бойовий і результативний підрозділ, — додає жінка. — Я керую батареєю із шести мінометних розрахунків. Вже безпосередньо біля знарядь розраховую кутоміри, приціли, даю поправки та будую систему вогню. Інколи керуюся інтуїцією. Є чуйка, і якщо відчуваєш щось негативне, то треба просто прислухатися до цього. Інтуїція для військовослужбовця — це як рятувальне коло».

Нині жінка прагне звільнити не лише рідний Донбас, а й вибити ворога з усіх окупованих територій.

https://t.me/vchasnoua/80884

Вгору