Аеропорт Дніпра відкриває нові напрямки

Джерело:  shotam.info  /  15:41, 17 Лютого 2020

Вже можна замовляти квитки

Із Дніпропетровщини відкриють прямий рейс до Берліна. Як інформує сайт ОДА, вже цього літа можна буде долетіти до німецького Берліна прямим рейсом авіакомпанії «Роза вітрів». 

«Нині проводяться переговори, які дозволять залучити до роботи в аеропорту Дніпропетровщини щонайменше дві нові міжнародні авіакомпанії та відкрити додаткові напрямки. Більше  літатимуть і ті перевізники, які вже співпрацюють з нашим летовищем. З червня цього року пасажири отримають можливість дістатися до Берліна прямим рейсом авіакомпанії «Роза вітрів». Вже можна замовляти квитки», – розповів голова Дніпропетровської  ОДА Олександр Бондаренко. 

Який розклад?

Рейс до Берліна здійснюватимуть з 1 червня до 23 жовтня тричі на тиждень – по понеділках, середах, п’ятницях. Виліт з аеропорту Дніпропетровщини об 11:00, з Берліна – о 13:40.

В аеропорту збираються започаткувати й інші нові напрямки. Домовляються про рейси до Австрії, Німеччини, Польщі, Туреччини. Перемовини ведуть з класичними авіакомпаніями та лоукостерами. Зміни планують в «літньому розкладі», який діятиме з 29 березня.

«Ми провели велику технічну підготовку. Зробили системні та структурні зміни в аеропорту. У травні плануємо завершити ремонт злітно-посадкової смуги для того, аби повністю відповідати вимогам авіакомпаній з безпеки польотів до нашого аеропорту», – зазначив перший заступник гендиректора аеродрому Сергій Криворотченко.

Куди ще літають з Дніпра

На Міжнародному аеродромі «Дніпро» працюють авіакомпанії «Австрійські авіалінії», «МАУ», «Роза вітрів», «Ellinair». Вони здійснюють рейси до Києва, Івано-Франківська, Відня, Тель-Авіва, Шарм-ель-Шейха тощо.

Вгору