88-річний дідусь самотужки вийшов з окупованої частини Очеретиного. ВIДЕО

Джерело:  vchasnoua.com  /  16:44, 24 Квітня 2024

Усю ніч йшов пішки: 88-річний дідусь вийшов з окупованої частини Очеретиного, щоб не отримувати громадянство рф

88-річному Івану Яковичу вдалося пішки вийти з окупованої частини селища Очеретине. Росіяни забрали в нього паспорт, аби замінити його на російський.

https://t.me/VadymFilashkin/1915

88-річний дідусь вийшов з окупованої частини Очеретиного, щоб не отримувати громадянство рф

Іван Якович вийшов на підконтрольну українським військовим територію, де його на дорозі зустріли волонтери та вивезли у безпечне місце.

Завдяки нашій співпраці зі «Схід-SOS» оперативно вирішили питання евакуації дідуся до тимчасового шелтера у Дніпрі. Звідти Іван Якович буде направлений до одного із закладів системи соціального захисту населення. Там йому буде надано місце для проживання і всі необхідні послуги.

Історія пана Івана вражає. Це — громадянська позиція та любов до Батьківщини.

Я щиро вдячний всім, хто підтримує жителів області. Ваша небайдужість рятує життя наших людей!

https://videos.cnscdn.com/6/1/5/6/615674021020c1c2be2a2c8637ba7ca2/original.mp4

Іван Якович втік від російських «визволителів», які окупували його дім й хотіли дати громадянство рф, інформує начальник обласної військової адміністрації Донеччини Вадим Філашкін.

Росіяни забрали у нього та сусіда українські паспорти, натомість пообіцяли видати російський документ. У дідуся лишилося тільки українське пенсійне посвідчення. Він зібрав всі необхідні речі в один рюкзак й пішов на територію, підконтрольну ЗСУ.

Дідусь всю ніч йшов до одного із місцевих переїздів. Там кілька годин перечікував російський обстріл, після чого рушив далі.

Івану Яковичу вдалося дійти до українських позицій. Його зустріли волонтери та вивезли у безпечне місце.

Нині він тимчасово перебуває у шелтері Дніпра. Звідти Іван Якович буде направлений до одного із закладів системи соціального захисту населення. Там йому буде надано місце для проживання і всі необхідні послуги.

Вгору