11 міст України отримали пряме авіасполучення з Туреччиною

Джерело:  shotam.info  /  13:31, 26 Лютого 2020

Зазначається, що за результатом успішних переговорів суттєво розширили регулярне авіасполучення з Турецькою Республікою

Державіаслужба України і Директорат цивільної авіації Туреччини домовилися про значне розширення квоти на польоти між країнами. Відповідний меморандум на зустрічі в Анкарі підписали глава Директорату Бахрі Кесіджі і перший заступник глави Державіаслужби Сергій Коршук, передає пресслужба уряду.

Удвічі більше маршрутів

Зазначається, що за результатом успішних переговорів суттєво розширили регулярне авіасполучення з Турецькою Республікою. Тижнева частота для здійснення пасажирських перевезень на більшості маршрутів збільшена майже вдвічі. Для сполучення Одеса – Стамбул знято обмеження на кількість рейсів. Вантажні перевезення – також без обмежень. 

Відтепер 11 міст України мають можливість прямого авіаційного сполучення з Туреччиною: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя. Це – поштовх до розвитку регіональних аеропортів. 

У Міністерстві інфраструктури наголосили, що розширення регулярного міжнародного та внутрішнього авіасполучення українських міст є важливою частиною комплексного розвитку авіаційної галузі Української держави.

 «Ми лібералізуємо міжнародні авіаперевезення, модернізуємо регіональні аеропорти, створюємо рівні умови для заходу авіакомпаній і розвитку прозорого та конкурентного ринку пасажирських і вантажних перевезень авіатранспортом. Наше стратегічно важливе завдання зробити літак для українців доступним і зручним засобом пересування як у міжнародному, так і внутрішньому сполученні», – підкреслили у Міністерстві інфраструктури України.

Яка частота перевезень?

За результатом переговорів було встановлено наступну частоту для здійснення пасажирських перевезень (сукупна тижнева на кожному маршруті для призначених авіакомпаній кожної сторони): Київ – Стамбул, 24; Одеса – Стамбул, без обмежень; Львів – Стамбул, 28; Херсон – Стамбул, 21; Запоріжжя – Стамбул, 21; Харків – Стамбул, 28; Вінниця – Стамбул, 14; Миколаїв – Стамбул, 14; Івано-Франківськ – Стамбул, 14; Дніпро, Чернівці, Севастополь – Стамбул, 7 на кожному маршруті; Донецьк, Сімферополь – Стамбул, без обмежень; Київ – Ізмір, 21; Київ – Даламан, 10; Київ – Анкара, без обмежень.

Вгору