В Києві рятують корову, яка серйозно постраждала під час обстрілів!

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  17:33, 4 Июля 2022

У столиці рятують корову Маню, яка постраждала внаслідок бойових дій. Тварина має серйозні травми

Заклик про допомогу оприлюднили в соцмережах, повідомляють “Вартові Еспресо”.

Вона має травматичну ампутацію передньої кінцівки та проникаюче поранення грудної клітки. Маємо велику потребу для неї у зеленій траві та сіні. Якщо ви косите свої ділянки, то будемо вдячні, якщо віддасте цю траву нам. Не підходить газонна трава, мокра та люцерна. Вся інша – ок. Також з радістю приймемо будь-які непотрібні овочі, бадилля, перерослі салати з город“, – йдеться в повідомленні.

https://t.me/vartovi_kyiv/50937?single

У Києві рятують корову Маню, яка постраждала від бойових дій.

"Вона має травматичну ампутацію передньої кінцівки та проникаюче поранення грудної клітки. Маємо велику потребу для неї у зеленій траві та сіні. Якщо ви косите свої ділянки, то будемо вдячні, якщо віддасте цю траву нам. Не підходить газонна трава, мокра та люцерна. Вся інша - ок. Також з радістю приймемо будь-які непотрібні овочі, бадилля, перерослі салати з городу. Ну, і у мене ж є трохи ще черепах. Тому є з ким поділитись. І знову постає питання з машиною. Бо авто у нас ні у кого на роботі немає, тому треба лише привезти під ворота. Нам треба добре годувати нашу Малу. Хелп!", - написала в соцмережах від бойових дій.

Допомогу для корови приймають у веткліці Рудий кіт", що на вул. Березовій, 63 (Подільський район, Берковець) у Києві. Тел.: (063) 230-85-85, (068) 230-85-85.

Автор також зазначив, що “постає питання з машиною”. “У нас ні у кого на роботі немає, тому треба лише привезти під ворота. Нам треба добре годувати нашу Малу“, – йдеться у зверненні.

Допомогу для корови приймають у ветклініці “Рудий кіт”: вул. Березова, 63 (Подільський район Києва, Берковець). Тел.: (063) 230-85-85, (068) 230-85-85.

Наверх