«Нова Пошта» збиратиме вторсировину у найбільших містах України

Источник:  shotam.info  /  14:30, 3 Декабря 2019

Що збиратимуть?

Кур’єрська компанія «Нова пошта» запускає збір вторинної сировини в усіх відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави. Про це повідомляє видання Аin.ua.

Зазначається, що спочатку пілотний проєкт запустили в червні 2019 року в 10 відділеннях: там встановили контейнери для гофрокартону, звичайного і кольорового поліетилену.

 

Ми збільшили обсяги зібраної макулатури та поліетилену на 153%. За 3,5 місяці в межах пілотного проекту зібрали 4561 кг вторинної сировини на 10 відділеннях. Близько 80% зібраної вторсировини – це папір, гофрокартон і паперовий ущільнювач, а 20% – стрейч, плівка і пакети.
Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Проєкт розширять

Відтепер проєкт зі збору вторсировини масштабують. Зокрема:

  • На першому етапі збір вторсировини запустять у всіх поштових і вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави.
  • У 2020 році «Нова Пошта» вивчить досвід і розгляне запуск на всіх відділеннях у країні. Сьогодні їх налічується понад 5000.

Що збиратимуть

Відомо, що буде два бокси для сировини: один для макулатури і гофрокартону, і один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий.

 

Нагадаємо, українські Багами очистили від скла і пластику – із Кінбурнської коси вивезли понад чотири тонни сміття.

Наверх