Гвардійці евакуювали з розплідника на Луганщині 13 собак, 8 цуценят і кішку у Слов'янськ та Дніпро

Джерело:  v-variant.com.ua  /  11:01, 21 Вересня 2022

Про це повідомляє Національна гвардія України

Нацгвардійці евакуювали з-під обстрілів 21 тварину з кінологічного розплідника розташованого на території Луганської області.

Про це повідомляє Національна гвардія України.

Гвардієць Іван розвозив продукти та ліки поблизу Сєвєродонецька. В одному з рейсів, перед поверненням він звернув увагу на жінку з двома дітьми та запропонував їм виїхати.

Гвардійці евакуювали з розплідника на Луганщині 21-у собаку у Слов'янськ та Дніпро

Гвардієць Іван. Фото: НГУ

“Вони сиділи на лавці, такі втомлені, діти у щось бавились, і я запропонував виїхати у безпечну зону. На, що жіночка мені відповіла: “Без своїх тварин я нікуди не поїду!". Я погодився, думав, що там два коти. І уявіть моє здивування, коли приводять 13 дорослих собак різних порід, 8 цуценят і одну кішку!”, — розповів гвардієць Іван.

За словами Анни, власниці собак, вона з дитинства полюбляла тварин і навіть не думала їх кинути. Дорога проходила важко, всі тварини були худими та замученими. Оскільки розплідник було нікуди вивозити, гвардійці евакуювали тварин до Слов’янська.

За словами гвардійця, через кілька днів за допомогою волонтерів тварин перевезли до Дніпра. Наразі всі тварини пройшли реабілітацію та здорові.

  • Фото: НГУ
  • Гвардієць Іван

Вгору